HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Demirci Hukuk ve Danışmanlık Bürosu 2016 yılında Avukat Ahmet
Demirci tarafından kurulmuştur. 2016 yılından itibaren faaliyetlerine Kayseri’de devam eden büromuz; avukat, stajyer avukat ve diğer yardımcı personel kadrosuyla kurulduğu günden bugüne kadar müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bu doğrultuda Demirci Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda gerçek ve tüzel kişiler temsil edilmekte ve müvekkillere hedefleri ve talepleri doğrultusunda hukuki danışmanlık ve hukuki yardım hizmeti verilmektedir.

Büromuz mesleki bilgi bakımından donanımlı, araştırmacı, çözüm üreten, alanında uzman avukatları ile çalışma motivasyonu yüksek, azimli ve genç avukatların birlikte görev aldığı üretken bir çalışma ortamına sahip olmanın avantajı ile meslek kurallarından taviz vermeden hizmet vermeyi sürdürmektedir.

1136 sayılı Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği ve Türkiye Barolar Birliği Meslek kuralları gereğince sitemiz herhangi bir reklam unsuru taşımamakta, sadece bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple sitemizde “avukatlar, teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen “Avukatlık Meslek Kuralları”na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir ilkesi” egemendir.

Kurucu Avukat
Ahmet Demirci
Kurucu Avukat

Mesleki Statü: Kayseri Barosu Avukatı
Sicil No: 2152

  Demirci Hukuk ve Danışmanlık Bürosu 2016 yılında Av. Ahmet Demirci tarafından kurulmuştur. 2016 yılından itibaren faaliyetlerine Kayseri’de devam eden büromuz; avukat, stajyer avukat ve diğer yardımcı personel kadrosuyla kurulduğu günden bugüne kadar müvekkillerine avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

  ADRES

  Gevher Nesibe Mahallesi Tuğcu Sokak Molu İş Merkezi 21, D:1, 38010 Kocasinan

  TELEFON

  (0352) 999 90 38

  EMAIL

  av.ahmetdemirci@gmail.com